Kurumsal
Temel İçerik
/
Kurumsal
/
Hakkımızda

1995’den beri  ısıtma, soğutma ve havalandırma sektörlerinde faaliyet gösteren Aktif Grup’un 2005 yılı açılımlarından biri olan Aktif Çevre ve Yenilenebilir Enerji Teknolojileri Ltd.Şti., sektöre çevreci ürünler sunmaktadır. Aktif Çevre, tescilli markaları olan Aktech, Grez ve Sifonik ile sektörün ihtiyacı olan kaliteli ve doğru ürünler üretmektedir. Aktech Akıllı su Yönetimi sistemi ile küvet, duş ve lavabolardan toplanan gri suyu (foseptik içermeyen su) rezervuarlar, bahçe sulaması ,kaba temizlik işleri ,yangın suyu depolarında, soğutma kuleleri su ihtiyacı v.b yerlerde kullanarak, %50 ye varan su tasarrufu sağlamaktadır. Ayrıca, yağmur sularının toplanıp tekrar kullanıma kazandırıldığı yağmur hasadı sistemleri de Aktif çevre ürün yelpazesinde yer almaktadır. 

Aktif Çevre GRİ SU geri kazanım sistemleri ve Yağmur suyu hasadı sistemleri ile birlikte temiz su arıtma sistemlerinin satış ve servis işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Yeni projelerde projenin gerektirdiği tüm arıtma ve sonrasındaki bakım hizmetlerini gerçekleştiren Aktif Çevre, özellikle gri su geri kazanım ve yağmur suyu toplama sistemlerinde ülkemizin en nitelikli referanslarına sahip firmasıdır. Ürün ve hizmette; kalite ve güven, Aktif Grup’un öncelikli ilkesidir.

Bu site Entranet ERP Yazılımı ile hazırlanmıştır.